1. |
____science, society, activism, culture, news, nature, (mind) |
1 sor |
(cikkei) |
2. |
Savaria 2001 (mind) |
14 sor |
(cikkei) |
3. |
Savaria 2001 (mind) |
59 sor |
(cikkei) |
|
+ - | ____science, society, activism, culture, news, nature, (mind) |
VÁLASZ |
Feladó: (cikkei)
|
|
+ - | Savaria 2001 (mind) |
VÁLASZ |
Feladó: (cikkei)
|
Udv!
A Savaria2001 Táncverseny (tiztánc) hivatalos eredmenylistaja, es nehany
fenykepe elerheto/letoltheto a
www.macroda/hu ftp helyrol. A bejel. jelszo es konyvtar nev 'erdos' az
alkonyvtar sav2001.
Csak zarojelben: Laszlo Csabaek ugyan csak 5.-ek lettek, de ket
kulondijjal is gazdagodtak.
Az elozoeknel lenyegesen tobb musorral megtuzdelt verseny szinvonalas
volt, viszont (sajnos?) kisse hosszura sikerult. du 3-tol 1/2 8 ig
elodonto, kozepdonto, majd 8-tol 1/2 12-ig a donto....
Bye! E.Z.
|
+ - | Savaria 2001 (mind) |
VÁLASZ |
Feladó: (cikkei)
|
Sziasztok!
SAVARIA 2001
36. Nemzetkozi Tancverseny
Tiztanc Vilagkupa
2001. junius 9.
Muvelodesi es Sporthaz
Szombathely
Rendezo:
Nemzetkozi Tancsport Szovetseg
Magyar Tancspot Szovetseg
Szombathely Megyei Jogu Varos Onkormanyzata
Muvelodesi es Sporthaz
Savaria Tancsport Egyesulet
Pontozok:
Wilfried Schebesta Ausztria
Marianna Thzgessen Dania
Wldemar Zionak Lengyelorszag
Marko Vodnik Szlovenia
Edwin Keller Svajc
Julius Kaiser Amerikai Egyesult Allamok
Boros Zoltan Magyarorszag
Dontnok:
Antero Koponen Finnorszag
Eredmenyek:
1. Garofolo Alessendro Bassano Annamaria Italy
2. Eduard Korotin Kristina Esko Estonia
3. Zoran Plohl Tatsiana Lahvinovich Slovenia
4. Flavia Cacace Vincent Simone Englend
5. László Csaba Németh Anikó Hungary
6. Marcin Kalitowski Agata Andrys Poland
7. Florian Gschaider Manuela Stöckl Austria
8. Aanton Kaukareko Alena Feoktsistova Belorussia
9. Aerjen Mooijweer Monique Broekmeulen Netherlands
10. René Loft Michaella Abildstrup Denmark
11. Urs Geisenhainer Anetta Sudol Germany
12. Markku Hyvärnen Disa Kortelainen Finland
13. Roman Myrkin Nataliya Byednyegina Ukraine
14. Donatas Vezelin Lina Chatkeviciuté Lithuania
15. Stanislav Bekmametov Natalia Urban Russia
16. Thomas Szegő Corinne Roost Switzerland
17. Deniss Cursins Inga Vitenberga Latvia
18. Robert Pavlik Eva Prnová Slovakia
19. Milan Mikyska Lenka Holudová Czech Republic
20. Michael Callones Sonia Souto Priet Belgium
20. Akihiko Fujiwara Kae Fujiwara Japan
Gratulalok minden resztvevonek!
Kulonosen Csabaeknak, akik a kozonsegdijat is megnyertek!
A Galan fellepett Olga és Ralf Muller (vilagbajnok) paros es kozremukodesevel e
melte a rendezveny szinvonalat.
Udvozlettel:
Első Gellért
|
|